کاور محافظتی شفاف خودرو

فیلــم ( کاور شفاف ) محافظت از رنگ Instant Healing Paint Kavaca یک PPF با فـن آوری بالا است که دارای خــاصیت خود ترمیم و غیرزردی است. و برای صنعت خودرو توسعه یافته است ، امـــا به دلیل کیفیت فوق العــــاده آن ، میتواند در هر حوزه ای که نیاز به نصب PPF دارد ، مورد استفاده قرار گیرد.

1- مقاومت پیشرفته در برابر خوردگی و مواد شیمیایی
2- ترمیم خراش فوری بدون گرم شدن ( آسیب تا سطح 20 میکرون ابتدایی سطح )
3- مقاومت در برابر دمای بالا و طول عمر در فضای باز با 3 تا 5 سال ماندگاری و 1 سال از تاریخ تولید

خواص پلی اورتان :
چسبندگی فوق‌العاده بالا با انواع سطوح مختلف
مقاومت بالا در برابر عوامل خورنده محیطی وجوی
حفظ قابلیت انعطاف در دامنه وسیع دمایی
در درزهای عمودی شره نمی‌کند
غیر سمی و داری تاییدیه مصرف در مجاورت آب آشامیدنی
خاصیت خود ترمیمی :
این بدان معناست که خراشهای وارده بدلیل کشیدن برس یا اجسام سخت که باعث خراش سطحی در لایه بالای کاور شده است با گرما در کمتر از ۱۵ ثانیه از بین می رود .
ضخامت بالا :
تنها کاور محافظ بدنه بازار ایران با ضخامت ۲۰۰ میکرون با خاصیت خودترمیمی که مانع از ورود هر جسم سخت به داخل بدنه اتومبیل شده و اگر به هر دلیل قسمت کاور شده بر اثر ضربه جم شود ، رنگ دچار شکستگی نخواهد شد و در نهایت با کاور صافکاری و بیرنگ درآوردن کار بسیار بهتر و ساده تر خواهد بود.
کاغذ پشت کاور :
فیلم پلی استر،( سیلیکون ۱۰۰ میکرومتر) { بجای کاغذ در سری F از فیلم شفاف پلی استر استفاده شده تا هیچگونه ردی بر روی کار وجود نداشته و بهترین کیفیت بعد از اجرای کاور بوجود آید.

تیونیگ سنتر با سابقه ۸ سال فعالیت در زمینه کاور بدنه خودرو، تیونیگ خودور اماده خدمت رسانی میباشد جهت مشاوره با شماره 09122312724 تماس حاصل فرمایید 

 

ثبت ديدگاه

27 + = 29

×

Hello!

ارتباط مستیم با مدیریت مجموعه تیونیگ سنتر wrapiran.ir@gmail.com

×