سرامیک و پولیش خودرو

روکش سرامیکی خودرو چیست؟

یکی از مواردی که در چند سال اخیر توجه طراحان خودرو را به خود جلب کرده کاورهای سرامیک است که برای بدنه خودروها استفاده می شود. کیفیت انواع سرامیک خودرو متفاوت است.

برخی از این سرامیک ها دارای خاصیت نانو می باشند. استفاده از سرامیک خودرو سبب می شوند آنها بتوانند مانع از آسیب خودرو توسط انواع آلودگی ها و گرد و غبار بشوند.

 

ظاهر بدنه خودرو‌ همیشه برای صاحبان آن‌، مهم است. سرامیک خودرو یا سرامیک ماشین از آسیب رسیدن به بدنه خودرو جلوگیری می‌کند. در واقع بهترین روش محافظت از بدنه، اجرای سرامیک خودرو یا همان پوشش نانو سرامیک است. هزینه سرامیک خودرو و قیمت سرامیک خودرو برای کسانی که می‌خواهند اقدام کنند بسیار مهم است. در “خدمت از ما” می‌توانید هزینه سرامیک بدنه خودرو را به صورت رایگان دریافت کنید. کافی است سفارش اجرای سرامیک بدنه خودرو را ثبت کنید و از متخصصان سرامیک خودرو پیشنهاد قیمت بگیرید.

مزایای روکش سرامیکی خودرو
وقتی علاقه‌ی طرفداران روکش سرامیک خودرو را می‌بینیم، تا جایی که برخی قبل از خرید خودروی جدید، به فکر پیدا کردن بهترین روکش سرامیکی هستند، مهم‌ترین پرسشی که در ذهنمان شکل می‌گیرد، مربوط به مزایای استفاده از روکش نانو سرامیک خودرو است. این بخش به روشن شدن این موضوع، اختصاص دارد.

نانوسرامیک ها می توانند با رنگ خودرو تماس برقرار کنند. پوشش حاصل از آنها نیمه دائمی می باشد. نانوسرامیک ها، پلیمرهای مایع هستند. برای سطوح بیرونی خودروها می توان از آنها استفاده کرد.

تیونیگ سنتر با سابقه ۸ سال فعالیت در زمینه کاور بدنه خودرو، تیونیگ خودور اماده خدمت رسانی میباشد جهت مشاوره با شماره 09122312724 تماس حاصل فرمایید

پوشش آب گریز را بر روی بدنه خودرو ایجاد می کنند. با چشم نمی توان این پوشش را مشاهده کرد. نانوسرامیک ها هیچ نوع مشکلی برای دارندگان خودرو ایجاد نمی کنند. با استفاده از یک نانوسرامیک، لایه ای محافظت کننده در برابر نور خورشید، باران های اسیدی و انواع آلودگی های محیطی برای خودرو ایجاد می کند.

به همین دلیل، استفاده از نانوسرامیک ها برای خودروهای دارای رنگ بدنه تیره بسیار مناسب هستند. موارد فوق برخی از مزایای  سرامیک ها می باشد. عمده ترین مزیت های استفاده از این نانوکاور عبارتند از:

داشتن خاصیت آبگریزی که در نتیجه مانع از نفوذ یا باقی ماندن لکه های آب روی خودرو می شود.
جلوگیری از خوردگی شیمیایی بدنه خودرو در اثر باران های اسیدی
عدم ایجاد لکه های ناشی از انواع آلودگی های محیطی
جلوگیری از انجام واکنش اکسیداسیون ناشی از اشعه های خورشیدی در بدنه خودروها
عدم ایجاد خش در اثر برخورد سنگ یا سایر اجسام روی بدنه خودرو
دوام و ماندگاری بالا
عملکرد بهتر نانوسرامیک ها در مقایسه با انواع واکس هی بدنه خودرو
صرفه اقتصادی
از جمله سایر مزیتهای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

زیبایی و درخشندگی خودرو با پوشش سرامیک
دلیل اصلی که عاشقان و طرفداران خودرو را به سمت استفاده از روکش سرامیکی سوق می‌دهد، براق شدن و درخشندگی اتومبیل پس از استفاده از این نوع پوشش است. کسانی که علاقه دارند خودروی خود را شبیه خودروهایی که در نمایشگاه‌ها وجود دارند، ببینند می‌توانند روی روکش نانو سرامیکی حساب باز کنند.

چه عواملی روی هزینه سرامیک خودرو تاثیر می‌گذارد؟
عوامل مشخصی بر هزینه سرامیک خودرو تاثیر دارند. در زیر به معرفی عوامل موثر بر هزینه سرامیک بدنه خودرو پرداخته‌ایم.

نوع مدل ماشین: اولین عامل تاثیر گذار روی هزینه سرامیک خودرو نوع مدل ماشین است. به طور مثال اگر صاحب ماشینی لوکس باشید، خدمات ویژه تری ارائه می‌شود.
نوع مواد نانو سرامیک: اگر بخواهیم هزینه‌ سرامیک بدنه خودرو را به صورت کلی بررسی کنیم، باید این موضوع را در نظر بگیریم که قیمت مواد نانو سرامیکی با هم متفاوت هستند. در واقع هر چه میزان خاصیت آبگریزی آنها بیشتر باشد، قیمت محلول نانو نیز افزایش پیدا می‌کند.
تعداد لایه‌ها برای ایجاد پوشش نانو سرامیک: سومین عاملی که روی هزینه سرامیک خودرو تاثیر می‌گذارد، تعداد لایه‌هایی است که برای ایجاد پوشش‌نانو سرامیک بر روی بدنه خودرو قرار می‌گیرد.

دوام بیشتر سرامیک خودرو
پوشش سرامیکی خودرو، نسبت به رنگ عادی اتومبیل، دوام بیشتری در محافظت از بدنه‌ی خودرو دارد. ساختار  که در تولید روکش سرامیکی به کار رفته است، باعث می‌شود محافظت، در سطح بسیار ریزِ بدنه‌ی خودرو نیز انجام شود و همین مسأله استحکام به مراتب بیشتری را برای یک خودرو به ارمغان می‌آورد.

 

تیونیگ سنتر با سابقه ۸ سال فعالیت در زمینه کاور بدنه خودرو، تیونیگ خودور اماده خدمت رسانی میباشد جهت مشاوره با شماره 09122312724 تماس حاصل فرمایید
ثبت ديدگاه

43 − = 39

×

Hello!

ارتباط مستیم با مدیریت مجموعه تیونیگ سنتر wrapiran.ir@gmail.com

×